Vilius Visockas

Informacinis rėmėjas


Artimas draugas nuo mokyklos laikų, Vilius yra užkietėjęs programuotojas, muzikantas ir film-maker'is. Iš nuotraukos matyti, kad Vilius dar yra ir gurmanas, aiškiai žinantis, ko nori iš savo maisto. Paskaitęs pirmus mūsų įrašus, Vilius nusprendė pasitelkti šiek tiek Facebook'o magijos ir, pradėjęs laistyti mūsų įrašus, leido jiems augti, kerotis ir pasiekti didesnę auditoriją.

Ernestas Kovalenko

Vaizdinis ir teorijos rėmėjas


Ernestas yra patyręs DOP'as (Director of Photography), skyręs mums visą dieną filmavimų, kurių metu pats spėjo įsitikinti, kiek mažai suprantame apie buriavimą. Šiek tiek palingavęs galva dėl to, kokias netinkamas striukes buvome nusipirkę, jis mus instruktavo ir pasuko teisinga linkme. Deja, iki kelionės nespėjome susukti savo prisistatymo filmuko, tačiau Ernestas filmavimų metu iš mūsų sugebėjo vargais negalais išsiplėšti interviu ir jį suklijuoti :) Štai jis:

https://www.youtube.com/watch?v=UX7AsywSDSc

Adomas Paltanavičius

Nutricijos rėmėjas


Artimas draugas nuo mokyklos laikų, Adomas yra užkietėjęs programuotojas, fotografas ir keliautojas. Sutikęs skubančius per Londono Viktorijos stotį iš Gatwick'o į Stansted'ą, jis mus ramiai pasodino, pamaitino sušiu ir padarė pirmą prezentabilią abiejų komandos narių nuotrauką.

Atlanto kirtimo shopping-list


Vietoj to, kad rašytume mums atsiųstas sumas skaičiais, sužymėjome, kokių prekių įsigijimą mums subsidijavo Jūsų parama.

Daiktas Rėmėjas
Gelbėjimosi plausto sertifikacija
Gelbėjimosi liemenė vienam granatui Sirvydas Dagys
Gelbėjimosi liemenė kitam granatui
Saugos diržas vienam granatui Sirvydas Dagys
Saugos diržas kitam granatui Kristina Gabartaitė
Autopiloto remontas garantinis servisas
390 litrų vandens
15 kg makaronų Gabriel Martinkevic
2 kg kuskuso
4 kg lešių
4 kg avinžirnių
10 pakelių prezervatyvų we're so lonely

Itin svarbi informacija: Sąrašas dar nėra baigtinis.


Tapk Kapitono!*

Nors esame labai arti pagrindinio tikslo - plaukimo per Atlantą,- pasirengimo darbai tikrai nejuokais užkrovė mūsų pečius. Kartu su kapitonu Gal'u ruošdami jo mažąją "Vancouver 25" kelionei supratome, koks tai laiko ir pinigų reikalaujantis užsiėmimas. Smalsesniems galime išvardinti, kas nejudant iš vietos tirpdo piniginės turinį:

  • Signalinių raketų pirkimas
  • Autopiloto taisymas
  • Suskystintų dujų pirkimas visai kelionei
  • Gelbėjimosi liemenių su saugos diržais įsigijimas
  • Pripučiamo gelbėjimosi plausto sertifikavimas
  • Mokėjimas už marinos paslaugas (ne visada pabėgame :))
  • Kuras, su kuriuo būtų galima nuvykti pusę kelionės
  • Maistas mėnesiui
  • Gyvybės draudimas
  • Lėktuvo bilietai grįžimui

Taigi, labai vertintume jūsų paramą, kokia ji bebūtų. Jei atsiųstumėte mums dėžę granatų - jėga! Jei atsiųstumėte palinkėjimų ar motyvacinių žinučių į labas@kapitonovaikogranatai.lt - super! Jei norėtumėte mus paremti finansiškai - liktume labai dėkingi ir paminėtume jus ant savo rėmėjų sienos (nebent norėtumėte išlikti anonimiški). Jeigu kažkokiu būdu po kelionės sąskaitoje liktų pinigų likutis, padarytume balsavimą ir pinigus atiduotume laimėjusiai labdarai. Mūsų sąskaitos numeris yra: LT43 7044 0600 0799 4743. Kaip gavėjo vardą galite, priklausomai nuo nuotaikos, rašyti „Tomas Tombakas“ arba „Rimvydas Naktinis“.

Ačiū!

* Vaiko granatų rėmėju